O nas

Witam Państwa serdecznie na stronie firmy best4dance.pl zajmującej się importem i dystrybucją wysokiej jakości kamieni ozdobnych.

Celem mojej firmy jest to, by produkty bardzo wysokiej klasy były sprzedawane w atrakcyjnych cenach. Pozwoli to pasjonatom tańca, gimnastyki, akrobatyki, rękodzieła i innych dziedzin realizować swoje pasje nie nadwerężając jednocześnie ich budżetu.

Prywatnie jestem matką trzech córek, które z powodzeniem rywalizują na zawodach tanecznych. Wiem więc z doświadczenia, jak kosztowne bywa finansowanie swojego hobby i jak wiele wysiłku kosztuje znalezienie dobrej jakości produktów spoza palety najdroższych producentów. Wiem także, jak istotna jest jakość produktów.

Dlatego postanowiłam postawić na bezpośredni import najlepszych jakościowo, sprawdzonych kamieni ozdobnych od producentów zaopatrujących uznane marki odzieżowe.

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo: cyrkonie szklane najlepszej jakości, cyrkonie szklane typu hot-fix do przyklejania na gorąco, półperły, szklane kamienie przyszywane i przyklejane, kamienie w oprawie do przyszywania oraz aplikacje.

Serdecznie zapraszam!
Małgorzata Brzezińska – Kasprowicz

 

best4dance - 2017 | import i dystrybucja wysokiej jakości kamieni ozdobnych